2016-01-12 11:42:04

Nabór wniosków na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu – prace interwencyjne, finansowane ze środków FUNDUSZU PRACY


Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie ogłasza nabór wniosków na organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych finansowane z Funduszu Pracy.


Mając na uwadze, iż prace interwencyjne należą do form wsparcia, które wpływają na wskaźniki efektywności kosztowej i zatrudnieniowej działalności urzędu pracy, dodatkowo w celu osiągnięcia efektywności pracodawca jest zobowiązany do zatrudnienia skierowanej osoby po  zakończeniu umowy o prace interwencyjne, przez okres co najmniej 30 dni, odpowiednio na podstawie stosunku pracy lub stosunku służbowego lub umowy o pracę nakładczą, z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem za pracę.


Wnioski przyjmowane są w siedzibie urzędu pracy – sekretariat pok. nr 3 - do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na ten cel.

Braniewo, 12.01.2016 r.

 

Druk wniosku do pobrania poniżej w załączniku

Załączniki

Komentarz Typ Nazwa Data Dodał
Ogłoszenie o naborze na prace interwencyjne z Funduszu Pracy załącznik Ogloszenie_nabor_prace_interwencyjneFP.pdf 2016-01-12 11:45:11 Kępiński Paweł

Informacje o artykule

Autor: Jerzy Welke
Zredagował(a): Paweł Kępiński
Data powstania: 12.01.2016 10:42
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 3183

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował